Destekçilerimiz
 • M. Zahid Aslan

  İlmek ilmek iyilik projesinde 150 Suriyeli çocuğun yüzüne gülümseme olmamıza ve kendilerini okullarında ziyaret edip sohbet etme fırsatı bulmamız konusunda bize verdiği desteklerden ötürü İstanbul Türk Kızılayı şube başkanlığına teşekkür ediyorum.

 • Sema Nur Bayram

  Yaptığımız, yapmak istediğimiz her projemizde yanımızda olan, bizleri bu iyilik maratonunda koşmaya teşvik eden, yeri geldiğinde yetim bi çocuğun başını okşamamıza yeri geldiğinde bi polisimizle muhabbet etmemize yeri geldiğinde engelli bir vatandaşımızı anlamamıza yeri geldiğinde bir can için seve seve kan vermemize vesile olan, hayatımıza bu değerleri katan İstanbul Türk Kızılayı Şube Başkanlığına kendim ve kulübüm adına teşekkürü borç bilirim.

 • Özge ÇETİN

  Kuzey marmara bölge kan merkezinde düzenlenmiş olan "Kızılaycılık Ruhu" toplantımızda emeği geçen tüm çalışan ve sorumlululara bize kızılayı daha iyi tanima fırsatı veren egitimcilerimize, Anadolu Bölgesi Üniversite kulüpleriyle kaynaşmamıza vesile olan ve ayrıca İlmek ilmek iyilik projemizi gerçekleştirmemize destek veren İstanbul Türk Kızılayı Şube Başkanlığına çok teşekkür ediyoruz.

 • Sevgi Şenkaya

  Küçük büyük her etkinligimiz de arkamızda olan,bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen,bizlere Kizilayin sadece kan bagisindan ibaret olmadığını gösteren farklı farklı sosyal sorumluluk projelerinde yer almamızı sağlayan Türk Kizilayi Istanbul Şube Başkanlığına şahsım ve Marmara Universitesi Türk Kizilayi Kulübü adına teşekkür ederim.

 • Ayşe Nalbantoğlu

  Türk Kızılay'ı biz gençlerin yardımlaşma ve dayanışma ruhunu arttırmak için her türlü imkanı kullanıp ihtiyaç sahiplerine ulaşmamız icin yanımızda bulunmuş aynı zamanda bilgilenip donanımlanmamız için her zaman destek olmuştur Türk Kızılayı’nın bu çabasının her türlü takdirin ötesinde olduğunu söyler ayrıca İstanbul Türk Kızılay'ına çok teşekkür ederiz.

 • Sevde Ersoy

  Kan bağışı etkinliklerimizde verdiği desteklerin yanısıra, İlmek ilmek iyilik projesi ile küçük gönüllerle bağ kurmamıza ve Halep için topladığımız yardımları en kısa sürede sahiplerine ulaştırmamıza yardımcı olan İstanbul Türk Kızılayı Şube Başkanlığına sonsuz teşekkürler.

 • Esma Nur LAFÇI

  Başkanlığını yürüttüğüm Üsküdar üniversitesi Kızılay kulübünün hertürlü proje ve bağış kampanyasında yardım ve desteklerini asla esirgemeyen, yeri gelince yol gösteren, yeri gelince aile sıcaklığıyla yaklaşan çok sevgili, değerli istanbul türk kızılay şube başkanlığımıza teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

 • Fatih Temur

  Kızılay gençliği olarak çalışmalarımız da her zaman destekçimiz olan,sorumluluk bilinci ve gönüllük esasını çok iyi anlamamızı sağlayan,insanların hayatlarını kurtarmak ve bir şans daha verebilmek uğruna kan bağışı etkinlikleri düzenleyerek durmadan sürekli çalışan,insanların yüzünü güldürmek için her türlü yardım konusunda çabalayan,Kızılay da aile olduğumuzu hissettiren Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığımıza çok teşekkür ederiz.

 • Esra Tosun

  İyi ki kızılaycıyız dediğimiz günlerde "Senin Kanında Var" dedik meydanlara indik, kimsesiz çocukların ablası/abisi, huzurevlerindeki büyüklerimizin torunu olduk, eğitimler alıp öğrendik öğrettik, biz iyilik yolunda koşmayı çok sevdik. Sayısız can, dua ve tebessüm topladık. Ayrıca kocaman bir aile olduk. Desteğini esirgemeyen, bize bu fırsatları sunan ve bu yolda her daim yanımızda olan Türk Kızılayı İstanbul Şubesi'ne her şey için teşekkür ediyorum.

 • ABDUL WASiM NOORİ

  İstanbul Ticaret Üniversitesi Kızılay Topluluğu Başkanı olarak, hem kulübüm hem kendi adıma, Kandillerde ve önemli günlerde, kan bağış organizasyonlarımızda ve diğer projelerimizde bize verdiği destek ve yardımdan dolayı Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığına teşekkür ederim.

 • Gözde Akın

  Bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen, bize her zaman yol gösteren , ne olursa olsun her zaman bizim arkamızda olan ve bu aile ortamını bize yaşatan Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığına teşekkür ederiz.

 • İlyas Ceylan

  Hem bizlerin hem bu ülkede yaşayan her bir bireyin her koşulda yanında olmaya çalıştığınız için, dertlerimizi dert edinip derman olduğunuz için, bir küçüğü sevindirmenin bir büyüğün elini öpmenin bir gence destek olmanın bi yaralının yarasını sarmanın önemini, güzelliğini bizzat yaşamımıza vesile olduğunuz için, bu aile içinde kıymet görmenin değer bulmanın hazzını bizlere yaşattığınız için İstanbul Kızılay Şube Başkanlığına şahsım adına çok teşekkür ederim

 • Alperen Alper

  Türk Kızılayının destekleri sayesinde aktif olarak sosyal sorumluluklarımızın bilincine varıp insanların hayatlarını kurtarmaya çalışarak, yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ederek, sürekli çalışan ve çabalayan ve hep birlikte aile olduğumuzu hissettiren Türk Kızılayı Gençleri olarak hayatımıza güzel duygular ve değerler katan Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığına kendi adıma ve kulübüm adına teşekkür ederim .