Kurumsal

Vahdet Erdoğan

1979'da Sinop - Boyabat'ta doğdu.

İlkokulu Boyabat'ın Cumakayalı İlköğretim Okulu okudu. Daha sonra Üsküdar İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Lise eğitimini sürdürürken MGV Üsküdar İHL Okul sorumluluğunu üstlendi.

Halkla ilişkiler ve Reklamcılık alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra reklam, tanıtım, organizasyon ve araştırma konularında özel sektörde çalıştı.

2003 yılından itibaren faaliyet gösteren Greenart Reklam'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürüttükten sonra, Greenart Group bünyesinde yer alacak Argetus Araştırma Şirketi, Bizim Bölge Gazetesi, Hayat Çekmeköy Dergisi, www.bizimbolgehaber.com (Bölgesel-Yerel Haber) ile www.boldhaber.com (Ulusal Haber) markalarını da kurarak yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor.
Greenart Group bünyesinde makro ölçekli projeleri hayata geçirerek, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde tamamlanan "Biz O'nu Çok Sevdik Siyer Yarışması" ile "Merhamet ve Adalet" temalı kısa film yarışmalarını organize etti.

Argetus Araştırma bünyesinde 2015 ve 2016 yıllarında tamamlanan "Ramazan Hizmetleri Araştırması" ile "15 Temmuz'da Nasıl Değiştik?" gibi büyük ölçekli kamuoyu araştırmaları yürüttü.

Vahdet Erdoğan'ın, özellikle Halkla ilişkiler alanında güncel konuları değerlendiren yazıları ve röportajları da yayımlanmaktadır (Örneğin: http://www.haber7.com/roportaj/haber/1102057-yerel-secimlerde-internetin-gucu-buyuk-olacak - http://www.ensonhaber.com/vahdet-erdogan-erdoganin-basarisi-insanlarla-iletisim-2014-08-15.html - http://www.haber7.com/roportaj/haber/1190492-vahdet-erdogan-basbakanin-basarisi-iletisim)
Benzer bir biçimde www.boldhaber.com'da düzenli olarak köşe yazıları yazıp, haber sitesinin genel yayın danışmanlığını da yürütmektedir (Örnek Yazılar: http://www.boldhaber.com/yazarlar/vahdet-erdogan/degismeyen-darbe-senaryolari-ve-degisen-millet/195 - http://www.boldhaber.com/yazarlar/vahdet-erdogan/suriyenin-feryadi-ve-kizilay/88 - http://www.boldhaber.com/yazarlar/vahdet-erdogan/boldhabercom-yayin-hayatina-baslarken/2).

Aynı zamanda siyaset faaliyetlerinde bulunarak önce AK Parti Çekmeköy Belde Başkanlığında Gençlik Kolları Kuruculuğu ve Tanıtım Medya Birim Başkanlığını yürüttü. Siyaset alanındaki faaliyetlere, 2002-2009 yılları arasında AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği,2009-2011 yılları arasında AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı, 2011-2012yılları arasında Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Sosyal İşler Birim Başkanlığı, 2012-2013 yılları arasında Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Halkla İlişkiler Birim Başkanlığıve 2013-2014 yılları arasındaise Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlığı yaptı.

Öte yandan ve sivil toplum faaliyetlerine de ilgi göstererek, SİYAD (Sinop İli ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği) Çekmeköy Şube Başkanlığı ile Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

TÜRKKIZILAYI Çekmeköy Şube Başkanlığı'nda Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

Ayrıca İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ile TÜRKKIZILAYI İstanbul Şube Başkanlığı Vekilliği ve Genel Merkez Delegeliği devam etmektedir.
TÜRKKIZILAYI'ndaki görevlerini icra ederken yürüttüğü büyük sosyal projelerden bir kaçı şunlardır. Bir oyuncak bir Tebessüm Projesi Kızılay Türkiye'den Van'a 60 bin oyuncak Kampanyası, Sıfır Noktası 80 bin oyuncak kampanyası, Minik eller üşümesin kampanyası.